Znalostní kvízy k časovým osám

znalostní kvízy Timixi

Jedna z prvních věcí, které jsme chtěli připojit k zobrazení časových os, jsou znalostní kvízy. - Zábavnou formou si můžete ověřit své vědomosti nebo třeba odhalit, jestli jste připraveni na důležitou zkoušku. Jako učitel upozorníte pomocí kvízu své žáky na časové vztahy mezi událostmi probíraného tématu.

On-line kvíz (nebo jeho písemnou variantu) najdete na informační stránce každé časové osy. Kvízy si tedy vybíráte společně časovými osami v přehledu časových os s kvízy. K získané časové ose je znalostní kvíz už zdarma.

Spuštění znalostního kvízu i jeho ovládání je velmi snadné. Nečekejte ale, že by vlastní kvíz byl až moc jednoduchý. Testování souvislostí mezi událostmi a dalších vědomostí o tématu dokáže během pár otázek znejistit i zkušené borce. Pokud váš výsledek nebude lichotivý, můžete to vždycky zkusit znovu - každé spuštění testu vytváří pro uživatele novou sadu otázek.

pruh časové osy

Podívejte se, jak jsou v řešení kvízů úspěšní členové komunity Timixi:

Celkový počet spuštěných kvízů 4082  
Průměr všech výsledků 57 %  
Průměr posledních 10 kvízů 54 %  
Nejčastěji spouštěný kvíz Čeští panovníci a hlavy státu  
Poslední spuštěný kvíz Nejstarší obce v Česku 17.07.2024 21:57
Nejlepší výsledek za 30 dní 100 %  

Vylepšujte vlastní výsledky kvízů, poměřte se s kamarádem nebo přáteli. Použijte online kvízy nebo si vytiskněte písemný znalostní kvíz. Učitel může otestovat žáky ve třídě, děti vyzvou ke konfrontaci třeba své rodiče, kolegové svedou napínavý souboj v práci.

Podívejte se, jak se hodí znalostní test do výuky, nechte si systémem sestavit vlastní kvíz nebo se inspirujte, kdy může učitel sáhnout po písemném kvízu.ver 1.7.6