Kredity pro časové osy

uživatelské kredity (foto: phduet / Freepik)

Uživatelské kredity jsou v Timixi univerzálním platidlem. Nemálo časových os je v systému zdarma, na získání prémiové osy ale využijete právě kredity.

Zakoupení kreditů v balíčku je dobrý způsob, jak si zjednodušit život a zároveň pár korun ušetřit.

Správnou volbou balíčku dosáhnete lepší ceny za kredit a získáte další výhody podle typu balíčku. Uživatelské kredity si ovšem můžete koupit i po jednotkách - hodí se to třeba v případě, že chcete získat právě jen jednu časovou osu.

pruh časové osy

V systému Timixi se balíčky kreditů používají stejně jednoduše jako např. předplacené karty na mobilní služby ­- kredity z koupeného balíčku se odečítají při získání nové časové osy, samozřejmě jen po odsouhlasení uživatelem. Abyste nemuseli za časové přímky dávat více kreditů, než se vám líbí, pomůžou vám získané žetony.

Pokud jste už tedy vyzkoušeli všechny časové osy nabízené zdarma, budete potřebovat nějaké kredity. Vyberte si kreditový balíček podle toho, jak často budete osy používat, jestli vás spíš baví osy vytvářet nebo si vybírat už hotové. A jestli stále váháte, nechte si od nás klidně poradit.

 

Doplnění kreditů na uživatelský účet:

 

Credit 1

jednotkový balíček
 • Počtem jednotek tohoto balíčku snadno nastavíte přesně hodnotu nákupu, nezbydou vám žádně přebytečné kredity. Pomůže i v situaci, když vám chybí jen pár kreditů na senzační osu (a zrovna nechcete kupovat větší balíček). – Za kredit platíte základní cenu, bez dalších zvýhodnění.

 • 1

  kredit
 • Platnost kreditů 30 dní
  4 Kč/kredit
4

Economy 60

startovní balíček
 • Balíček se hodí pro ty, kteří chtějí systém vyzkoušet se vší opatrností pomocí malého počtu kreditů. Uživatel může získat zkušenost se systémem na několika časových osách a o dalším používání se rozhodnout později. – Lepší cena za kredit než při nákupu jednotkových kreditů.

 • 60

  kreditů
 • Platnost kreditů 150 dní
  3,32 Kč/kredit
 • Zvýhodnění 17 %
199

Optimal 130

standardní balíček
 • Doporučený balíček pro pohodové používání systému. Nebojte se, že nebude dost kreditů na časovou osu, která se vám zrovna zalíbila. Za tento balíček opravdu moc nedáte, přitom můžete nahlédnout do všech skulin Timixi: prostě optimální vyladění. – Balíček má vyvážený poměr cena/výkon.

 • 130

  kreditů
 • Platnost kreditů 200 dní
  3,07 Kč/kredit
 • Zvýhodnění 23 %
399

Power 300

balík kreditů
 • Objemná dávka kreditů pro zkušené uživatele, kteří ocení skvělou cenu za kredit. I osy s nejvyšší hodnotou kreditů s tímto balíčkem získáte velmi výhodně. V nabídce našich uživatelských balíčků má právě tento balík nejlepší cenu za kredit. – Kreditový balíček pro časté a pohodlné užívání systému.

 • 300

  kreditů
 • Platnost kreditů 250 dní
  2,66 Kč/kredit
 • Zvýhodnění 33 %
799

 

Platební brána je snadný, bezpečný a běžně používaný postup placení na internetu. Používáme ji proto i u nás v Timixi pro rychlý nákup kreditů. V jednoduchém formuláři, dodaném společností GoPay (operátor internetových finančních operací s bankovní autorizací), proběhne po zadání údajů platba, ověří se a hned se ohlásí výsledek. Uživatel tedy proces kontroluje a nemusí se obávat o své peníze.

Nejpoužívanější způsob použití platební brány je platba kartou. Ta je navíc oblíbená i pro svou rychlost - operace je okamžitě ověřena a uživatel může rovnou využívat získané kredity. Pokud byste zvolili bankovní převod, musíme čekat s připsáním kreditů na potvrzení platby vaší bankou.

 

Bezpečnost platby v Timixi zaručují důvěryhodné platební metody a asociace:

GoPay Verified by VISA MasterCard SecureCode VISA VISA Electron MasterCard MasterCard Electronic Maestro

Všechny uvedené ceny balíčků jsou konečné. Nejsme plátci DPH.

 

ilustrační foto: Freepikver 1.7.6