Časové osy zdarma

ZDARMA funkce v Timixi (ilustrační foto: designed by nuchylee / Freepic)

Jste tu poprvé a netušíte, co vás bude použití Timixi stát? Asi tedy nevíte, že originální český nástroj, který vám přehledně zobrazí události na časové ose, je bezplatný.

Možná teprve sbíráte odvahu, abyste si vytvořili vlastní časovou osu zdarma. Třeba si raději budete vybírat z nabídky redakčně zpracovaných časových přímek. - Tyto prémiové časové přímky můžete získávat už za pár symbolických kreditů. Ale je jich tu také celá řada zdarma.

Slyšeli jste o kvízech, které se automaticky generují z časových os? Uvažujete o použití při školní výuce, vzdáleném vyučování nebo ve vzdělávacím kurzu? - Kvízy dostáváte k vlastním i získaným časovým osám jako bonus.

Hrajete rádi stolní hry? Rádi si sednete s dětmi bez mobilů, u společné zábavy? Nezapomeňte, že i při hraní her si děti zapamatují kupu informací a lépe pochopí vztahy mezi událostmi. - Z časové osy si můžete vytvořit sadu herních karet pro stolní hru a nic vás to nemusí stát.

pruh časové osy

Webová aplikace Timixi vám dává volnost v rozhodování, jak využít spousty možností časových os. Neváhejte a vyzkoušejte si, co všechno zde můžete používat zdarma.

 

Základní bezplatné funkce systému Timixi:

Vytvoření nové časové osy vlastními silami není vůbec složité a jako základní nástroj je v Timixi pro všechny zdarma.
V nabídce zpracovaných časových přímek použijte filtr zdarma - najdete tu řadu os pro školní výuku nebo čistě pro inspiraci.
K získané nebo vytvořené časové ose máte k dispozici kvízy v on-line i písemné podobě - testy s nimi můžete provádět opakovaně.
Pro časové osy s dostatečným počtem událostí si můžete stáhnout hrací karty pro deskovou hru. Stačí je vystřihnout, slepit a hrát.

Časové osy v systému Timixi nemusíte stahovat a někam ukládat, máte je vždy k dispozici online u svého počítače, při ruce ve svém mobilu nebo na tabletu.

Přestože můžete některé z těchto funkcí využívat i bez přihlášení, lépe se vám bude v systému časových os pracovat s registrací. A při každém použití Timixi vám na uživatelském účtu budou naskakovat slevové žetony.

 

 

 

Foto designed by nuchylee / Freepicver 1.7.6