Startovní cena časové osy

Slíbil jsem ještě jednu speciální možnost, jak získat časovou osu výhodně

 

startovní cena (ilustrační foto: NASA/Sandra Joseph, Tony Gray, Robert Murray)

Využívat všech bezplatných možností systému pro časové osy jsme se naučili už v minulých dílech seriálu. Používáme Timixi jako nástroj pro tvorbu osy, spouštíme znalostní kvízy, generujeme písemné testy, vyhledáváme bezplatné osy.

Mnozí uživatelé se ale nenechají svazovat bezplatnou nabídkou a chtějí využít časové osy na 100 %. Nabídka ukázkových časových os v systému zahrnuje nejrůznější typy, témata i pohledy na časově zařazené události za symbolickou cenu v kreditech. I tahle cena se dá ale několika způsoby snížit - teď čtěte pozorně!


Kredity se používají v Timixi jako jednoduchá vnitřní měna. Výhodou pro uživatele je snadné získání osy za symbolické kredity a provoz bez obav z nadměrných nákladů. Redaktorům systému zase kredity umožňují šikovně připravovat zvýhodněné nabídky pro uživatele. Jednou z nich je startovní cena za časovou osu.

tip #22   Několik prvních dní po vložení osy do systému ji můžete získat za sníženou startovní cenu.

Už jste si určitě všimli, že mnoho časových os nabízíme zdarma. Ostatní osy mají stanovenou cenu v kreditech. Cenu v zakoupených kreditech ale nemusíte platit celou - dáváme možnost nahradit část kreditů vašimi slevovými žetony, což jsou vlastně malé bonusy za užívání systému. O této pobídce se více dozvíte na stránce Žetony.

A kde je tedy startovní cena? Po vložení do veřejné nabídky systému Timixi dáváme nové časové ose na několik dní (obvykle jen na pět!) speciální nižší cenu. Nepořádáme žádné výprodeje ani černé pátky, takže tohle je ta nejlepší příležitost k získání osy levněji. Zvýhodněná startovní cena se na zmíněných několik dní u časové osy objevuje automaticky, nikde ji nemusíte hledat.

Kdo může získat osu za takovou cenu? Každý. Tedy každý, kdo průběžně sleduje nabídku nových časových os a včas se rozhodne - žádná skrytá podmínka tady není. Omrknout nové časové osy vám bude stačit jednou týdně.

No a ostatní uživatelé se prostě musí spolehnout na štěstí.

 

Honza Brich


 

 

 

photo by NASA/Sandra Joseph, Tony Gray, Robert Murray (modified)

Publikováno: 30. 5. 2017


ver 1.7.6