Časové osy na konferenci Technologie do škol 2019

Timixi představuje systém pro tvorbu časových přímek na odborném setkání

 

konference Technologie do škol, Liberec

V projektu časových os Timixi považujeme zaměření na vzdělávací funkce systému za prioritu. Potěšilo nás proto pozvání na konferenci Technologie do škol 2019.


Odborná konference s doprovodnou výstavou letos uskuteční v Liberci svůj třetí ročník. Pod patronací odboru školství Krajského úřadu Libereckého kraje se zde 24. dubna 2019 setkají pedagogičtí pracovníci základních a středních škol s odbornou veřejností.

Na programu letošní konference jsou zajímavá témata, jako např. podpora výuky informatiky, inovace školního vzdělávání, digitální nástroje pro učitele, robotika a virtuální realita ve školách a další.

S příspěvkem vystoupí mj. Bořivoj Brdička za Jednotu školských informatiků, Radovan Jansa a Petr Caloň z českého zastoupení Google, Pavel Pešat z NIDV nebo Jan Berki z Pedagogické fakulty TUL.

Časový sled odborného programu uvidíte na časové ose Technologie do škol 2019.

Na stánku Timixi se můžete přesvědčit, jak obtížné může být pexeso s událostmi z časové osy, zkusit zvítězit nad počítačem v kvízu a podívat se na zajímavé časové vizualizace. Je to ovšem také dobrá příležitost pobavit se s tvůrci systému o vašich zkušenostech nebo tipech na další vylepšení.

 

aktualizace   Jak vypadaly letošní Technologie do škol v Liberci?

 

Honza Brich


 

Publikováno: 17. 4. 2019


ver 1.7.6