Žetony, které vždy vyhrávají

Se žetony se v Timixi hraje ruleta bez rizika

 

žetony pro časové osy

Když jsme hledali způsob, jak uživatele podpořit při získávání časových os a zároveň jim dát nějaké výhody za činnosti prospěšné pro celou komunitu, napadly nás malé, nenápadné, ale všudypřítomné slevy. Na všechno. A tak vznikly žetony.


Jak tedy využít žetony ke slevě za časovou osu? - Pokud chcete získat časovou osu, která není zdarma, systém vám vypíše její cenu v kreditech. Zároveň vám také sdělí, kolik zakoupených kreditů můžete nahradit bezplatnými žetony.

Zatouží-li například vaše srdce (a samozřejmě hlava, ta především!) po časové ose Ženy Jindřicha VIII., systém po vás bude chtít základní cenu 9 kreditů. Jestliže jste ale už získali 1 žeton, systém jej rovnou odečte z celkové ceny v kreditech; osu tedy můžete mít za 8 kreditů + 1 žeton. Maximální zvýhodnění pro tuto osu jsou 3 žetony, což je např. odměna za přihlašování během tří dnů. Takto se snadno dostanete k ceně 6 kreditů + 3 žetony - a všechny Jindřichovy ženy jsou vaše!

tip #6   Jednoduše získanými žetony za běžné používání Timixi se dají nahradit placené kredity.

Dosud jsme žetony utráceli, pojďme teď nějaké získat. Nejsnadnější je přihlásit se ke svému profilu a hned se automaticky připíše 1 žeton na vaše uživatelské konto. - Kdyby se snad někomu příliš rozběhly myšlenky, jak rychle naplnit své konto, rovnou ho zklamu: “přihlašovací” žetony se rozdávají jen jednou denně. A protože se říká lehce nabyl, lehce pozbyl, mají tyto žetony také velmi krátkou dobu platnosti - pokud je nevyužijete rychle, zase vám propadnou. Nemá totiž smysl dělat si zásoby žetonů.

Další možnosti k získání žetonů jsou všude v systému. Uživatele odměňujeme za registraci, vyplnění profilu, přihlášení, nákup balíčku kreditů, tvorbu časové osy, hodnocení vyzkoušené osy nebo třeba za bezchybný výsledek znalostního kvízu. Na přehled aktuálních odměn, počty i doby platnosti se podívejte na stránce Žetony.

Žetony jsou v našem systému jako malá odměna, pochvala za (správné) používání systému. Takže na nikoho nečekejte a pochvalte se sami!

 

Honza Brich


 

předchozíKredity   5.

6.

 

Publikováno: 7. 2. 2017


ver 1.7.6